Bize Ulaşın (0312) 428 6353

Monthly archive for Kasım 2013

ŞEFİM’de yenilikler bitmiyor…

        Şefim Restoran ve Şefim paket servis uygulamamızda; siparişi alma esnasında müşteri siparişi ile ilgili bir detayı, siparişini tamamlama aşamasında değiştirebilmektedir.
        Bu istek ister bir detay eklemek , ister  detay çıkarmak olsun. Siparişi iptal etmeden bu değişikliği yapabileceksiniz.
ÖRNEĞİN:
        Bir müşterimizden kumpir siparişi almış olalım; siparişin diğer kalemlerini aldıktan sonra müşteri son aşamada kumpirin hazırlanışı ile ilgili bir detayı değiştirmek istiyor. Mesela siparişin de olan zeytinin olmamasını ve siparişin içeriğinde olmayan salamın eklenmesini istiyor.
        Bu durum da kumpir siparişine tek bir dokunuş ile siparişi iptal etmeden; müşterinin istediği değişikliği yapabileceksiniz. Kumpir siparişinin tamamının baştan oluşturulması gerekmemektedir.

VEGA YAZILIM ürün ailesinden biri olan ŞEFİM Restoran Otomasyon programına bir yenilik daha eklendi.

       Paket servis trafiği yoğun olan restoran ve cafeler de iki yada daha fazla telefon hattı kullanılmaktadır. İşletmenizde kullanacağınız Caller Id modem vasıtasıyla hatlara gelen çağrılar boş personele ve bilgisayarlara yönlendirilmektedir.
       Bu özellik işletmenize zaman, sürat ve sistemli çalışma fırsatı sağlarken; müşterilerinize memnuniyet ve güven duygusu kazandıracaktır.
       Bilgi almak için lütfen (312) 428-6353 'yi tuşlayınız...

Karacan Eğitim Kurumları da VEGA’yı tercih etti.

KARACAN EĞİTİM KURUMLARI KİMDİR? Karacan Akademi, 1983 yılında yüksek öğrenim gençliğine yönelik “Lisans ve Lisans Sonrası Eğitim Programlarıyla, ileri düzey sınava hazırlama merkezi” olarak kuruldu. “Türkiye Sizi Kazanacak” şiarıyla yola çıkan Karacan, o günden bugüne Türkiye Birincilikleriyle sürekli adından söz ettirmeyi başardı. Eğitimde her zaman “İLK”lere imza atan Karacan, 30 yıllık birikimiyle bugün Ankara, İzmir, İstanbul başta olmak üzere pek çok ildeki 50’nin üzerinde dershanesi, 100’ü aşan temsilcisi, 500’den fazla yayın çeşitliliğiyle Türkiye çapında dev bir eğitim organizasyonu haline geldi. Bu birikiminin haklı gururuyla, ihtiyaç duyduğu dershane,kitap satış ve dağıtım otomasyonunda VEGA'yı tercih etti.