Archive For 17/12/2013

Şef’im Ortalama Hammadde Tüketimi

By |

Şef’im Ortalama Hammadde Tüketimi

Şefim Restoran üretim programımızda “ortalama ham madde tüketimleri” raporu sayesinde haftanın hangi gününde hangi ham maddeden ne kadar tüketildiğini görebilmektesiniz. Şefim geçmiş tarihli üretimlerinize bakarak bu raporu üretmekte ve size her gün hazır edilmesi gereken ham madde miktarı hakkında fikir sunmaktadır.

ŞEFİM ŞUBE VE DEPARTMAN FİLTRESİ

By |

ŞEFİM ŞUBE VE DEPARTMAN FİLTRESİ

  Şefim Restoran Programımızdaki bütün raporlar şube ve departman bazlı alınabilmektedir. Örneğin; İstanbul Kadıköy şubesindeki satışları isterseniz departman bazlı alabilirsiniz. Bar ve restoran kısmının satışlarını ayrı ayrı görebilirsiniz.

ŞEFİM ENVANTER KONTROLÜ

By |

ŞEFİM ENVANTER KONTROLÜ

Şefim Restoran yazılımında departman ve şube bazlı envanterleriniz görülebilmekte ve envanter kontrolleri yapılabilmektedir. İşletmenizin Ankara şubesinin Bar ve Restoran departmanlarının envanterlerini ayrı ayrı görebilmektesiniz.

ERP ve CRM’de güvenilir iş ortağınız.

By |

Vega Yazılım’ın ERP ve CRM çözümleri firmaların yüksek verimlilikle çalışmasını aynı zamanda müşterilerininde hak ettikleri kaliteli hizmeti almalarını sağlar. [small_button text=”Devam et” title=”Devam et” url=”http://www.vegayazilim.com.tr/erpvecrm/” align=”center”]

VEGA YAZILIM E-FATURA ÇÖZÜMÜ

By |

VEGA Yazılım e-fatura çözümü için linki inceleyiniz.

KURUMSAL SİPARİŞ

By |

Yemek sepeti entegrasyonuna organizasyon bilgisi eklenerek firma ve kurumsal bazlı takip sağlanabilmektedir. Bu sayede kurumsal bir firmadan gelen siparişler hem firma adına hem de sipariş veren kişi adına bilgiler saklanmaktadır. Bu özellik kurumsal firmalardan gelen siparişlerin daha hızlı bir şekilde hazırlanıp adrese teslimini sağlamaktadır. Örneğin; Vega Yazılım çalışanlarından X şahsı yemek sepetinden sipariş vermiş olsun….

ŞEFİM İPTAL İŞLEMLERİ

By |

ŞEFİM İPTAL İŞLEMLERİ

Şefim Restoran programımızda masa kilidi ve yetkilendirme ile sağladığımız güveni daha da pekiştiriyoruz. Sipariş alımı sonrasında iptal işlemi hesap pusulası yazdırıldıktan sonra mı yapılmış, önce mi yapılmış bunun kontrolünü sağlıyoruz. Hesap pusulası yazdırıldıktan sonra yapılan iptal işlemleri raporumuzda kırmızı renk ile belirginleşiyor. Aşağıda örnek bir rapor görülmektedir: Bu raporda kırmızı ile işaretli olanlar hesap pusulası…

Kuruyemişçiler

By |

Kuruyemişçiler

Vega Yazılım Kuruyemişçilere; Offline ve online çalışabilme özelliğine sahip, günümüz teknolojilerine entegre, peşin ve cari hesaba hızlı satış yapabilmeyi sağlayan ürünü ile karşınızda… Bu ürünümüz Satış fişi veya fatura kesimini kolaylaştırır. Normal ve dokunmatik ekran da kullanılabilir. Digital müşteri göstergesi ve müşteri fişi verebilme özelliğine sahiptir. Kısacası; işletmenizin ihtiyacı olan her şeyi size sunmaktadır.

Pastaneler

By |

Pastaneler

Vega Yazılım Pastanelere; Offline ve online çalışabilme özelliğine sahip, günümüz teknolojilerine entegre, peşin ve cari hesaba hızlı satış yapabilmeyi sağlayan ürünü ile karşınızda… Bu ürünümüz Satış fişi veya fatura kesimini kolaylaştırır. Normal ve dokunmatik ekran da kullanılabilir. Digital müşteri göstergesi ve müşteri fişi verebilme özelliğine sahiptir. Kısacası; işletmenizin ihtiyacı olan her şeyi size sunmaktadır.  

Manavlar

By |

Manavlar

Vega Yazılım Manavlara; Offline ve online çalışabilme özelliğine sahip, günümüz teknolojilerine entegre, peşin ve cari hesaba hızlı satış yapabilmeyi sağlayan ürünü ile karşınızda… Bu ürünümüz Satış fişi veya fatura kesimini kolaylaştırır. Normal ve dokunmatik ekran da kullanılabilir. Digital müşteri göstergesi ve müşteri fişi verebilme özelliğine sahiptir. Kısacası; işletmenizin ihtiyacı olan her şeyi size sunmaktadır.

Go Top